Nabídka zájezdů

Český Krumlov

Krásné město na jihu Čech, jehož historické centrum bylo zařazeno na seznam UNESCO. Dominantou města je hradní a zámecký komplex, jehož součástí je rozsáhlá zámecká zahrada. V komplexu se také nachází unikátní divadlo s otočným hledištěm a hradní příkop s medvědy .

Karlovy Vary

Atraktivní lázeňské město na západě Čech, proslulé léčivými minerálními prameny, kolonádami, výrobou Becherovky a světoznámou sklárnou Moser.

Mariánské Lázně

Lázeňské město na západě Čech s nádhernými lázeňskými parky a proslulou kolonádou se Zpívající fontánou, která každou lichou hodinu hraje slavné skladby a ve večerních hodinách je navíc barevně nasvícena. Město je známé svými léčivými minerálními prameny.

Kutná Hora

Město označované za stříbrnou pokladnici českého království. V roce 1995 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Město je známo především díky gotickým katedrálám a stříbrnému dolu.

Karlštejn

Jeden z nejznámějších českých hradů, vybudovaný českým králem a římským císařem Karlem IV. Byl určen především pro uložení korunovačních klenotů, pokladů a sbírek svatých relikvií.

Plzeňský Prazdroj

Návštěva Plzeňského prazdroje umožňuje nahlédnout do výroby piva a historie pivovaru. Nabízí expozici surovin, prohlídku historických sklepů, představí varny jak původní, tak i moderní a samozřejmě nabízí i degustaci nefiltrovaného piva v historických sklepech.

Vídeň

Hlavní město Rakouska. Je známá především svými paláci a katedrálami. Centrum města bylo v roce 2001 zařazeno na seznam památek UNESCO.

Bratislava

Hlavní město Slovenské republiky. Dominantou města je Bratislavský hrad. Mezi další kulturní památky, které stojí za vidění jsou Děvínský hrad, gotický Dóm sv. Martina, Stará radnice, Slavín a Michalská brána.

Drážďany

Německé město, známé pro své nádherné barokní stavby. Nejznámějším místem je Zwinger, který slouží jako komplex muzeí, dalšími památkami jsou např. Semperova opera, Rezidenční zámek a luteránský kostel Frauenkirche.

Mnichov

Bavorská metropole, proslulá slavností Oktoberfest. Pýchou města jsou zámky Nymphenburg a Schleissheim s krásnými parky, sochami a vodotrysky.